Laba diena, Tomai,

dažnai prisimenu Jūsų konsultacijas ir pamokymus. Gerai, kad gyvenimas mane supažindino su Jumis. Aš pilnas energijos toliau žengiu Jūsų parodytų BLAIVYBĖS keliu. Man viskas gerai. Niekada negalvojau, kad žmogui gali viskas pastoviai gerėti. Ačiū Jums už parodytą kelią ir kantrybę Jūsų darbe.

Su pagarba,
Vytautas iš Alytaus

 

Labas vakaras, Tomai,

net nepastebėjome, kaip praėjo metai, kai mes su žmona nevartojame alkoholio. Darbo turime nemažai, apkrovimas, palyginus su ankstesniais metais, geras. Kovo mėn užsisakėme kelionę į Maroką. Pasitarėme su Vida, kad sutaupėme, ką atvirai pasakius, būtume prapylę.

Taigi, Tomai, dėkingi Jums. Nuotaika puiki.


Nerijaus atsiliepimas:             
                                                                     SPARNAI

Rašau dabar jau sėdėdamas savo nuosavame name, apie kurį svajojau nuo vaikystės.
Esu visisiškai šviesaus ir aiškaus proto. Esu sąmoningai blaivus, esu laisvas nuo alkoholio nuodų, kuriuos mums nuo vaikystės buvo diegiama ir mokoma kaip saikingai vartoti.
Tai yra visiškas melas.
Tai tik mūsų valstybės ir didžiosios Europos dalies ir viso pasaulio valstybių vadovų manipuliavimo įrankis žmonėms ir pasipelnymas pinigais arba kitaip sakant godumas, bet apie godumą nesigilinkim.
Taigi mes gimėme tyri ir švarūs, o socialinė aplinka mus padarė pažeidžiamais, priklausomais nuo alkoholio narkotinių nuodų.
Norint kurti ir gyventi kokybiškai, alkoholis yra visiškai nepakeliui.
Šį faktorių supratau dar būdamas dvidešimties ir nuo to momento ieškojau būdų, kaip alkoholį išmest iš savo gyvenimo.
Tai buvo mano gyvenimo misija, kadangi žinojau, kad tai pasiekęs, aš galėsiu naudotis viskuo ir visada kas yra šiame pasaulyje.
Likimas, o gal begalinis noras ir ieškojimas per pakilimus ir nuosmukius mane atvedė pas Tomą Levulį.
Jis man davė įrankį. Nereikėjo jokių medikamentų, kodų, akupunktūrų, būrimų ar panašiai. Nors buvau išbandęs viską.
Tai begalinis darbas su savimi, su savo protu ir pasąmone.
Ryžtas, noras, tvirtas charakteris ir stipri valia.
Tu net neįsivaizduoji ką gali žmogus, kai neturi iš ko rinktis.
Šiandien aš viską "galiu".
Esu sąmoningai blaivus nuo 2013.07.10.
Iš mano gyvenimo dingo baimė, nerimas, kančia, skausmas, nežinia, košmarai, ligos, prasta savijauta, nepasitikėjimas. Ir visa tai buvo dėl besaikio alkoholio vartojimo.
Šiandien aš galiu pasitart su savimi. Girdžiu savo vidinį balsą.
Šiandien aš galiu planuoti ir visi manimi pasitiki ir nori turėti reikalų, nes šiandien aš galiu bet ką.
Aš atradau naują pasaulį, pamilau savo mamą, galiu ir noriu ją pabučiuoti bet kokia proga ir bet kada. Radau naujų pažinčių, sutikau neeilinių, gerų, teisingų  žmonių, kurie ir man padeda įgyvendinti idėjas, svajones. Padėjau dviems žmonėms pakeisti save ir atsisakyti alkoholio nuodų.
Jie puikiai tvarkosi savo profesinį, asmeninį ir šeimyninį gyvenimus.Pasistačiau namą ir baigiu jį įsirengti. Atradau savo pašaukimą ir mėgiamą veiklą. Pasveiko mano mama nuo depresijos, nes savo pasikeitimu ją išvadavau nuo kančių ir padėjau atsisakyti vaistų priklausomybės. Grįžo į gyvenimą darna, sveikata ir aiškus protas, sutarimas su savimi ir aplinkiniais.
Kasdien atrandu vis kažką naujo, nuostabaus ir tuo džiaugiuosi.
Šiandien aš esu savimi.

Nerijus Kazakevičius, 2015.02.10


Labas vakaras, Tomai,

po šiokio tokio laiko tarpo galiu sakyti, kad gyvenimas yra labai gražus, nuostabus,jame vyrauja labai gražios spalvos, jis yra unikalus, duodamas žmogui pažinti tokius dalykus kaip nuopoliai ir pakilimai.Juos perėjęs gali vertinti kokį gyvenimo būdą nori vesti toliau, bet kartais matyt žmonėms reikia pasiekti dugną, o tada įsispirti sau į nugarą ir stotis, ir pagalvoti kokį nori gyvenimą nugyventi: blaiviai, be jokių svaigalų ir dar visokių gyvenimiškų marazmų. Lenkiu savo galvą Jums, ačiū mano gyvenimo mokytojau, kad mokėte mane gyventi kitaip, blaiviai, dorai ir dar galėčiau vardinti ir vardinti... Ir nors man sunkiai sekėsi mokytis, nes būdavo nukrypimų iš mano pusės, o visa tai todėl, kad buvau tinginys... Bet aš šiandiena esu laimingas žmogus, išsivadavau iš to liūno, man padėjote. Labai gerai viską pamenu, Jūsų išsakytas mintis, rekomendacijas, aš suklupdavau Jūs man visada ranką duodavot ir padėdavot atsistoti, Ačiū Jums. Aš šiandien esu jau 3 metai blaivus, išsivadavęs iš blogų įpročių Jūsų dėka. Aš vistiek pasiekiau savo, Jūsų rekomendacijos, triūsas didžiulis, įdėtas dirbant su manim, ir žinoma užteko to parako, užsidegimo, man tapti laisvu nuo svaigalų, nenuėjo šuniui po uodega.  Svajonės pildosi brangus mano mokytojau, mūsų darbas atliktas manau ne 100 procentų, o 200
procentų. Jau trejus metus dirbu toje pačioje kompanijoje, per tą laiką ir karjerą neužilgo šiokią tokią padarysiu, šiais metais pabaigsiu mokslus agro verslą, būsiu agronomas. Pamenat, kaip sakydavau, kad svajonių automobilis mano yra BMW- šiai dienai tokį vairuoju; žinoma jis nėra iš tų naujausių, bet nėra ir iš tų seniausių, toks gražus viduriukas. Išsiskyriau su žmona, praėjus kuriam laiko tarpui sutikau puikų žmogų, su kuriuo planuojam kurti šeimą, šiais metais įteisinti santuoką, ir dar, Tomai, daugybė gerų dalykų vyksta mano gyvenime. mano gyvenimo formulė labai paprasta: atsisakiau svaigalų, man jų nėra, jie neegzistuoja. Einu parduotuvėje ir praeinu pro tą nuodų skyrių, net jo nepastebėdamas. Pamenu gavau darbe butelį nuodų giltinės, įpakuoti labai gražioje dėžėje. Aš sakiau klientui, kad nevartoju, bet jis paliko man ant stalo, aš padariau paprastai-išpyliau nuėjęs į klozetą. Gyvenimas tęsiasi ir labai esu dėkingas Jums, Tomai.

Pagarbiai, V.J. 

  

 Sveiki, Tomai,

visų pirma norėčiau padėkoti visatai, kad atvedė mane į tinkamas rankas, nereikėjo klaidžioti klystkeliais beieškant rimto sprecialisto. Iki apsilankymo pas Jus buvau skeptiškas visoms priemonėms atsikratyti priklausomybių, tikėjau tik pačio žmogaus valios stiprybe, bet Jūs man atvėrėt akis ir tuo pačiu sugriovėt visus mano anksčiau kurtus mitus, padėjot pamatyti pasaulį ir jo dėsnius iš šalies, kad žmogaus noras ir teisinga metodika gali išlaisvinti nuo viso blogio, besikaupiančio mumyse metų metus. Tapau geresniu, ramesniu ir sąmoningai  blaiviu žmogumi, gebančiu atskirti tai kas yra tikra nuo to ką mums primeta aplinka. Pamačiau kiek gyvenime yra svaigaus malonumo, be apgaulingos laimės ieškojimo butelyje.

Ačiū, Tomai.

Linkiu didžiausios sėkmės tęsiant šią kilnią veiklą. Kuo daugiau žmonių padėsite, tuo pasaulis taps gražesniu. 


Ernestas

 
Sveiki, Tomai,
 
lankiausi pas Jus  2019 m. pavasarį. Nuolat Jus  prisimenu ir taip bus visada, nes Jūsų pagalba man pavyko  pasiekti tai, ko aš ilgai troškau - gyventi blaiviai. Tai, kad man pavyko tai padaryti, suteikia man sparnus !
Bet kita vertus - blaivybė tik viena sudedamoji. Visa kita, ką turiu šiandien savo gyvenime - tai ramybė! Ramybė mano viduje, mane supančioje aplinkoje, santykiuose su žmonėmis, darbuose.
Jūsų išsakytos mintys apie tai, kaip veikia visata, apie jos principus, apie žmonių santykius pakeitė mano požiūrį ir mano  elgseną.
Tomai, esu Jums labai dėkinga! Su jūsų pagalba mano gyvenimaas tapo prasmingesnis ir laimingesnis.
 
Su Šventėmis Jus ir Jūsų šeimyną!
 
Monika,  2020 m. gruodis 
 

 
Labas, Tomai, 
 
esu be galo tau dėkinga už visą suteiktą informaciją, kuri kardinaliai transformavo mane ir visą mano gyvenimą.

Prieš sutinkant tave išbandžiau ir reabilitaciją, ir minesotos programą, valios pastangas ir netgi naudojau antidepresantus, kad atsisakyčiau priklausomybių ir kitų vaistų. Ir kai jau buvau nuleidusi rankas, kai galvojau, kad niekas negali man padėti, maniau, kad man tiesiog "lemta" būti priklausoma visą likusį gyvenimą, sutikau tave !
Dėkoju tau už atvertas mano akis, už visą suteiktą informaciją ir už galimybę mėgautis blaivybe, tai veža labiau, nei bet kokie narkotikai !

Smagiausia kasdien girdėti kaip dukrytė mane vadina pačia geriausia mama ir matau kokia laiminga esame šeima.

 
Dėkoju už naują gyvenimą !
 
Sonata 


www.laisvi.lt - kokybiškas Tavo Gyvenimo laikas !